lek. dent. Jolanta Jarowicz

Jolanta Jarowicz – lekarz stomatolog, specjalista ortodonta

Lekarz z wieloletnim stażem pracy. Ukończyła z wyróżnieniem studia na Wydziale Stomatologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W roku 2006 otrzymała tytuł specjalisty w dziedzinie ortodoncji.

Lekarz praktyk, klinicysta, który nieustannie poszerza swoją wiedzę na licznych kursach i sympozjach, prowadzonych przez polskich i zagranicznych wykładowców, by następnie oferować swoim pacjentom leczenie ortodontyczne na najwyższym poziomie. Członkini Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Jest autorem i współautorem publikacji naukowych, min.:

  • Metody przewidywania rozmiaru niewyrzniętych kłów i przedtrzonowców – charakterystyka oraz ocena ich dokładności (MS 2003, Vol. 13 (2),p. 56-61),
  • Orthodontic treatment of a patient with severe class II malocclusion, bony fibrous dysplasia, root resorptions, and missing four premolars (Roczniki Pomorskiej Akademii Medycznej im. gen. Karola Świerczewskiego w Szczecinie, 2009, Vol.55 (2), p.71-76),
  • Zespół Robertsa – opis przypadku (MS 6/2013),
  • Leczenie wad klasy III za pomocą maski twarzowej i aparatu do szybkiej rozbudowy szczęki (Dental Forum 2012, Vol. 40 (2), p. 41-49).

W latach 2000 – 2011 pracowała w Katedrze Ortodoncji PUM w Szczecinie, prowadząc zajęcia dydaktyczne oraz lecząc pacjentów zakwalifikowanych do Programu Ortodontycznej Opieki nad Dziećmi z Wrodzonymi Wadami Rozwojowymi Części Twarzowej Czaszki. Zakres programu obejmuje leczenie ortodontyczne pacjentów z całkowitymi rozszczepami podniebienia oraz z wadami zgryzu współistniejącymi z innymi wadami w obrębie głowy i szyi.

Lekarz, który nie boi się wyzwań. Bardzo ceni sobie pracę w zespole specjalistów z różnych dziedzin stomatologicznych. ­­­­

Adres

Al. Jana Pawła II 23a/U4
09-410 Płock

kontakt@jarmedica.pl

535 353 904

O nas

JAR-Medica to nowoczesna klinika, która znajduje się przy al. Jana Pawła II 23a/U4 w Płocku. Została stworzona przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, dla których najważniejsze jest dobro pacjentów.

Strona

Nasz zespół

Specjalizacje

Certyfikaty

Dokumenty

Kontakt

Znajdziesz nas na:

ZnanyLekarz

Facebook