Diagnostyka stomatologiczna

Diagnostyka jest kluczowym zagadnieniem przed podjęciem każdego procesu leczenia. W gabinetach JAR-MEDICA przywiązujemy ogromną wagę do badań pozwalających w pełni ocenić stan zdrowia pacjenta. Dzięki pracy całego zespołu lekarzy dentystów oraz łatwemu dostępowi do nowoczesnych aparatów RTG i RVG przeprowadzamy profesjonalna diagnostykę opartą o konsultacje połączone z kompleksowym zakresem badań zębów, dziąseł i stawu skroniowo-żuchwowego. Jak wiadomo stan uzębienia często jest obrazem ogólnego zdrowia całego organizmu, badanie przeprowadzamy również pod kątem możliwych dolegliwości czy schorzeń pozornie nie związanych ze stomatologią.

Każdy z Pacjentów podczas wizyty stomatologicznej jest badany pod kątem wystąpienia ubytków, starych wypełnień, przebarwień, parodontozy, rozchwiania zębów, braków zębowych jak i ognisk zapalnych. Wykonujemy pełną dokumentacje fotograficzną, która wraz z oceną zdjęć rtg (punktowe i panoramiczne) jest wykorzystywana do ustalenia kompleksowego planu leczenia, który później szczegółowo omawiany jest z Pacjentem przez lekarza prowadzącego. Dzięki indywidualnemu podejściu do diagnozowania i leczenia Pacjenci JAR-MEDICA mogą cieszyć się naturalnym uśmiechem i zdrowymi zębami przez wiele lat.

Adres

Al. Jana Pawła II 23a/U4
09-410 Płock

kontakt@jarmedica.pl

535 353 904

O nas

JAR-Medica to nowoczesna klinika, która znajduje się przy al. Jana Pawła II 23a/U4 w Płocku. Została stworzona przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, dla których najważniejsze jest dobro pacjentów.

Strona

Nasz zespół

Specjalizacje

Certyfikaty

Dokumenty

Kontakt

Znajdziesz nas na:

ZnanyLekarz

Facebook